1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Renata 64

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-04-05, 19:14   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Kochana Aniutko! Dziękuje bardzo za dobre słowa i życzenia świateczne. Merytorycznie to Ci nie mogę pomóc , ale proszę nie zamartwiaj na zapas. :tull: Na moim przykładzie widac że nawet coś wygląda bardzo źle, wcale nie musi takie byc. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt .
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Renata 64

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-03-13, 20:08   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
|oyeah|
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Renata 64

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 67768

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-01-12, 21:10   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Aniutka tak trzymaj. Musisz mieć nadzieję wbrew wszystkim i wszystkiemu.Nie ma usprawiedliwienia dla lekarzy, którzy nie mają pokory, a ludzkie życie traktują jak medyczny przypadek. Masz całkowitą rację ,że nie można nikogo skreślać.Pracowałam w szpitalu 15 lat i nie jedno widziałam. Pacjenci którym dawano kilka tygodni przeżywali kilka lat. Teraz gdy stanęłam po drugiej stronie(mam wstępne rozpoznanie rak nerki jasnokomórkowy czekam na operację), wkurza mnie jeszcze bardziej podejście lekarzy.Odnoszę wrażenie ,że widzą w nas chorych tylko,, rozpoznanie" .A gdy to ,,rozpoznanie ''próbuje walczyć to go obrażają. Życzę Twojemu tacie zdrowia, a Tobie determinacji.Walczcie!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group